Informacje

Chcesz innej usługi? Może masz pytania co tych usług, które widzisz?
Znamy TURBOdpowiedzi. Wystarczy, że zadasz nam pytanie.

Najczęściej jesteśmy pytani o:

  • Co obejmuje tłumaczenie pisemne? Teksty ogólne, biznesowe i specjalistyczne, wiadomości e-mail, tłumaczenia stron www i inne. Do tłumaczenia pisemnego można dodatkowo zamówić weryfikację lub korektę native speakera.
  • Na czym polega weryfikacja tłumaczenia? Weryfikacja polega na dodatkowym sprawdzeniu całego tłumaczenia przez drugiego Tłumacza.
  • Co to jest korekta native speakera? Jest to dodatkowa korekta tekstu przez native speakera, czyli Tłumacza, dla którego dany język obcy jest językiem ojczystym. W efekcie tłumaczenie brzmi tak, jakby był to tekst napisany przez rodzimego użytkownika języka.
  • Ile kosztuje tłumaczenie? Cena zależy od długości tekstu i języka. Zamów bezpłatną wycenę - otrzymasz ją w maks. 15 min.
  • Ile trwa tłumaczenie? Zwykle tłumacz jest w stanie przetłumaczyć około 2000 słów dziennie.
  • Jakie formy płatności akceptujecie? Akceptujemy płatności kartą, przelewem, przez PayPala i za pośrednictwem Przelewy24.

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Klikając w przycisk „Akceptuję” bądź zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na zapisywanie i korzystanie przez nas z plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności